Вітаємо спортивну спільноту громади з Днем фізичної культури

Дата: 11.09.2021 10:39

Фото без опису11 вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. У переддень спортивного свята школярі, тренери та працівники Оброшинської сільської ради взяли участь у легкоатлетичному біговому забігу.

Зі святом учасників заходу привітали Антон Кустик, перший заступник голови громади та Оксана Бенцак, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту. Після чого зазначили, що кращих спортсменів буде відзначено нагородами, а такі заходи стануть доброю традицією в громаді.

З професійним святом вітаємо також усю спортивну спільноту Оброшинської громади. Міцності духу, богатирського здоров’я, жаги до перемоги та Олімпійських медалей. Нехай усе Вам вдається!