Триває прийом документів від пасічників на оформлення дотації

Дата: 10.09.2021 15:47

Пасічникам надають фінансову підтримку у вигляді спеціальної дотації за наявні бджолосім’ї у межах державної програми підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, дотація в розмірі 200 гривень за одну бджолосім’ю надається пасічникам, які утримують від 10 бджолосімей. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу. Прийом документів від пасічників здійснюється Оброшинською сільською радою (1 поверх, відділ економрозвитку) до 1 жовтня поточного року.

Загалом на Львівщині нараховують більше  4,1 тис. пасік, в яких  утримують   64,0 тис. бджолосімей, з них 99% пасік зосереджені у приватному секторі. Зокрема в Оброшинській громаді офіційно зареєстровано 8 пасічників.