Оброшинська громада бере участь у масштабному проекті «ГОВЕРЛА»

Дата: 16.08.2021 17:38

Фото без описуСеред 30-ти громад Львівщини, які беруть участь в першому відборі проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») – Оброшинська ТГ.

В рамках цього масштабного проекту відділом економрозвитку Оброшинської сільської ради визначено та написано 10 пріоритетних проєктів, проєктних ідей (концептуальних), які можуть реалізувати за підтримки Проєкту USAID «Говерла». Зокрема це:

1. «Впровадження електронних сервісів на території Оброшинської територіальної громади».
  2. «Молодь в дії» (створення молодіжного коворкінгу).
  3. «Створення центру підтримки підприємництва при ЦНАП».
  4. «Інструменти місцевого економічного розвитку: розробка стратегії Оброшинської громади до 2027 року».
  5. «Crisis Response Centre for people in need» (облаштування Центру для соціально-вразливих верств населення).
  6. «Улаштування дорожніх вказівників (флюгерів) для ознакування вулиць та об’єктів туристичної інфраструктури Оброшинської громади».
  7. «Створення сучасної медіатеки на базі комунального закладу «Публічна бібліотека Оброшинської сільської ради»».
  8. «Запровадження безпровідної системи електронного голосування депутатів Оброшинської сільської ради».
  9. «Промоція територій Оброшинської громади як інструмент місцевого економічного розвитку».
  10. «Розробка Стратегії просторового розвитку території Оброшинської громади».

Наступним етапом стане конкурс заявок. Відтак, із цих 30-ти, буде відібрано до 10-ти громад, в яких реалізують по кілька написаних та поданих проєктів.

До слова, проект USAID «ГОВЕРЛА» є цікавим тим, що дає можливість отримати кваліфіковану експертну, тренерську, менторську підтримку в написанні та реалізації проектів місцевих ініціатив, розробці Стратегії розвитку громади, отримати підтримку в організації щодо роботи по наданню адміністративних та інших послуг мешканцям громади.

Слід зазначити, що проєкт «ГОВЕРЛА» – це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI) в Україні.