Реалізація мікропроекту, який передбачає капремонт вуличного освітлення

Дата: 03.08.2021 10:13

Фото без описуЧетвертий проект, який переміг в обласному конкурсі та який реалізуємо, передбачає капремонт системи вуличного освітлення по вул. Полуботка, вул. М. Конопницької, вул. Шептицького та вул. Л. Українки в с. Конопниця.

Загальна сума – майже 492 тис грн, кошти громади на співфінансування мають становити – 126 тис грн.

Рахунок: UA803257960000026004301079037

Код ЄДРПОУ: 35148383

Одержувач: КП "Оброшин"

Проектом передбачається заміна 10 старих електричних світильників разом із обладнанням на нові LED ДВК 05-12-46 Spark45 та додатково встановлення 9 нових енергоощадних світильників разом із обладнанням.

На вул. М.Конопницької замінять 3 дерев’яні електричні стовпи на нові залізобетонні електричні опори та встановлять 6 нових світильників.

На  вул. Шептицького демонтують 12 старих світильників разом із обладнанням та встановлять 16 нових енергоощадних світильників разом із обладнанням.

На вул. Л.Українки демонтують 8 старих світильників та проводів та встановлять 8 енергоощадних світильників.

Долучайтесь до реалізації важливих проектів в нашій громаді!