На конкурс проектів ДФРР подано заявку на завершення реконструкції садочку в Ставчанах

Дата: 08.07.2021 16:49

Оброшинською сільською радою подано проекту заявку для участі у конкурсі ДФРР на 2022 рік. Проектна заявка передбачає завершення реконструкції дошкільного навчального закладу в Ставчанах, який розрахований орієнтовно на 75 місць.

Реконструкція ДНЗ включає проведення ремонтно-будівельних робіт згідно ПКД, придбання обладнання, влаштування благоустрою тощо. Загальна площа ДНЗ близько 619,0 м.кв. Очікуване фінансування Державного фонду регонального розвитку – більше 13 млн грн. Співфінансування з місцевого бюджету має становити не менше 10%.

Подану заявку успішно зареєстровано на онлайн-платформі Мінрегіону. У Києві Комісія з відбору проектів має відібрати для фінансування переможців з-поміж 3578 поданих заявок від громад. Якщо ж поданий проект Оброшинської громади буде відібрано і виділено кошти з держбюджету, то його реалізація почнеться у 2022 році.

Додамо, що у 2019 та 2020 році Ставчанська сільська рада уже подавала проекти на реконструкцію ДНЗ на фінансування з ДФРР, але ці проекти не отримали державної підтримки та фінансування.