Результати засідання конкурсного відбору на посаду директорів Оброшинської та Ставчанської шкіл

Дата: 04.06.2021 12:08

Фото без опису4 червня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсного відбору на посади директора Оброшинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.Л.Шанковського Оброшинської сільської ради та директора Ставчанського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Оброшинської сільської ради.

Комісією розглянуто та перевірено подані кандидатами документи щодо відповідності установчим вимогам.

Прийнято рішення про допуск до участі у конкурсному відборі на посади директорів таких осіб, а саме:

- Криська Івана Богдановича  на посаду директора Оброшинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.Л.Шанковського Оброшинської сільської ради  .

- Дмитрик Людмилу Ігорівну – на посаду директора Оброшинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.Л.Шанковського Оброшинської сільської ради.

- Бурбана Степана Івановича на посаду директора Ставчанського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Оброшинської сільської ради.

Наступні етапи конкурсного відбору відбудуться 16 червня 2021 року.