Ще вісім дітей з Оброшинської громади поїхали на безкоштовний відпочинок та оздоровлення

Дата: 04.06.2021 10:17

Фото без описуЦього тижня діти з Оброшинської громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на відпочинок в УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) та МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ).

Відтак, в УДЦ «Молода гвардія» на ІV тематичну зміну «Територія успіху» скеровано 4-х дітей. У МДЦ «Артек» на ІV тематичну зміну «Артек - місто рівних можливостей» стільки ж. У дитячих центрах школярі оздоровлюватимуться 21 день, на них чекають цікаві розважальні програми, конкурси, вікторини, тренінги та творчі заняття.

Із попередньої зміни з відпочинку повернулось 7 наших школярів. Ще більше дітей з громади поїдуть оздоровлюватись у наступній зміні – 25 червня.

Відділом соціальної роботи Оброшинської сільської ради організовується підготовка та збір пакету документів на оздоровчу кампанію місцевих дітей з громади. Коштом державного бюджету до дитячих центрів направляються діти віком від 7 до 18 років. Це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.