Школярам провели інструктаж з техніки безпеки

Дата: 02.06.2021 16:25

Фото без описуПавло Зубек, провідний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області  спільно з представниками Оброшинської сільської ради – Відділом з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи та Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту провели зі школярами Оброшинського навчального закладу та Ставчанського НВК інструктаж перед початком канікул.

Під час зустрічі рятувальники пояснили та нагадали дітям основні правила пожежної безпеки, роз’яснили дії при виникненні надзвичайних ситуацій, правила поводження на водних об’єктах.Фото без опису

Зі свого боку школярі теж активно ставили запитання спеціалістам. Зокрема щодо користування транспортними засобами, про дотримання протипожежного режиму на об’єктах з перебуванням великої кількості людей.

Крім того, вручили дітям пам’ятки про дотримання Правил пожежної безпеки.Фото без опису