1 червня Оброшинська сільська рада організовує свято для дітей та їх рідних: долучайтесь

Дата: 25.05.2021 18:08

Фото без опису

У вівторок, 1 червня – Міжнародний день захисту дітей. У цей день Оброшинська сільська рада організовує свято для дітей та їх рідних.

У програмі: святковий концерт, фотозона, аніматори, веселі забави та частування смаколиками.

За підтримки: ГО «Наш простір дії» , ТзОВ «Галицька Здоба», Ольги Деркач, Надії Федак, Ірини Беринди, Дарії Мотрук, Оксани Петрів, Вікторії Кулиняк, Вікторії Ільчук, Юрія Сподарика, Лілії Костів та перукарні «Лілея», Анни Остапюк, Оксани Курило, Мар’яни Боценюк, Оксани Чоби, Мар’яна Палюшка, Михайла Федечка.

Якщо бажаєте долучитися, як волонтер, телефонуйте!

Контакти для довідок:  + 38 097 8689124 – Ярина.

Початок свята о 15:00. Місце проведення: площа перед Народним домом в с. Оброшине. Збір дітей та їх родичів для організованого доїзду зі Ставчан та Конопниці о 14:00 біля сільських рад.