В Оброшині встановлюють нову електричну підстанцію. Просимо поставитись з розуміння до виконання певних робіт

Дата: 20.05.2021 12:38

З липня 2020-го ведуться роботи в с. Оброшине щодо можливості встановлення нової електричної підстанції на вул. Стуса. Нова підстанція має сприяти частковому відновленню належного електропостачання в селі.

Станом на зараз працівники Львівобленерго розпочали підготовчі роботи по обрізанні дерев на шляху, де мають встановити нові електричні опори для наземних мереж електропередач, щоб розвантажити старий трансформатор. Нові лінії розташують між №7 та 8 будинками на просп. Вольського, протягнуть до вул. Самбірської та попри трасу Львів-Самбір-Ужгород.

Прохання до мешканців громади, які проживають за зазначеними адресами, поставитись з розуміння до необхідності виконання цих робіт! Розміщення стовпів може зачепити Ваші ділянки та городину, просимо надати доступ для їх встановлення.

Разом з тим триває процес передачі на баланс Львівобленерго підстанції, розміщеної в ресторані «Золотий Колос». Львівобленерго має провести її  ремонт.

Також звертаємо увагу, поки ведуться монтажні роботи не буде вуличного освітлення на Білій дорозі.