В громаді планують поточні ремонти вулиць

Дата: 12.05.2021 19:05

Фото без опису12 травня виїзна комісія за участі голови, заступників, старости села, депутатів та місцевих мешканців зустрілись та обговорили з підрядником хід виконання дорожніх робіт в Конопниці. Зокрема, там заплановано провести поточний ремонт асвальтованих доріг частин вулиць Івасюка та Шептицького. Аварійні ділянки уже заміряли та позначили.

Аналогічні роботи ямкового ремонту асвальтованих доріг також планується провести у с. Ставчани та с.Оброшине у найближчі терміни.Фото без опису

Крім того, виїзна комісія оглянула виконання дорожніх робіт в Ставчанах. Вулицю Польову та частину Івасюка підсипано щебенем в об’ємі 90 куб.м. та спрофільовано комунальною технікою. Разом з тим, розглядається можливість капітального ремонту частин вулиць Шевченка-Коцюбинського в Оброшині, Шашкевича в Ставчанах та Івасюка в Конопниці.