Мешканцю громади було вручено два приписи для усунення виявлених порушень Правил благоустрою

Дата: 07.05.2021 20:01

Фото без описуУ санітарний день, 7 травня, виїзна комісія у складі голови, депутатів та працівників ради, здійснила виїзд в село Оброшине. Реагуючи на звернення мешканців, які скаржились на самовільне перекриття вулиці Паркової, де було встановлено шлагбаум та обмежено рух транспорту, комісія на місці події з'ясувала обставини подій, які склались.

Крім того, відбулась зустріч з мешканцями громади на вулиці Миру, де попередньо було виявлено неузгоджені з сільською радою дії щодо засипання водойми на даній вулиці.

В результаті зустрічі у першому і другому випадку комісією було виявлено порушення Правил благоустрою на території Оброшинської сільської ради та складено і вручено порушнику два приписи.

Відтак, відповідно до вимог п. 7.4 Правил благоустрою території, порушнику необхідно до 31 травня демонтувати шлагбаум та негайно забезпечити вільний доступ та проїзд по вулиці Парковій. У другому випадку припинити засипання водойми по вул. Миру, впорядкувати навколишню територію та провести заходи з озеленення прибережної зони та укріпити берегові лінії.

За невиконання цих вимог особу буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП.