Оброшинська сільська рада подала два проєкти на обласний конкурс проєктів регіонального розвитку

Дата: 29.04.2021 13:30

Фото без описуВідділом будівництва, економічного розвитку, міжнародної співпраці та залучення інвестицій Оброшинської сільської ради було подано пакет документів для участі в обласному конкурсі проєктів регіонального розвитку, який реалізовується у рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини.

За умовами конкурсу одному заявнику можна було подавати не більше двох проєктних заявок. З огляду першочергової необхідності на конкурс подано наступні два проекти:

- Завершення будівництва комплексу дитячих та спортивних майданчиків з роздягальнею в с. Ставчани;

- Придбання екскаватора для обслуговування доріг та інженерної інфраструктури Оброшинської сільської ради;

Подані нами проекти у Львівській облраді уже успішно зареєстровано під номером 168 та 112. Загалом громадами Львівщини подано 108 заявок.

Зараз департамент економічної політики ОДА здійснює перевірку поданих документів на відповідність вимогам програми та після опрацювання зареєстровані проектні заявки будуть подані на розгляд та затвердження Конкурсної ради.

Важливо, що у разі перемоги, за умовою конкурсу 50% фінансування проекту складають кошти обласного бюджету, інші 50% мають виділятись з місцевого бюджету або спонсоруватись коштом фінансового внеску (кошти фізичних осіб, спонсорів, донорів), нефінансовий внесок.

Такий конкурс для територіальних громад Львівщини проводять вперше. До кінця року проєкти-переможці мають бути реалізовані.