Відбулось перше засідання опікунської ради

Дата: 23.04.2021 17:32

Фото без опису22 квітня відбулося пеше засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Оброшинської сільської ради. Було розглянуто чотири звернення від мешканців, які стосуються захисту прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей.

Основним завданням опікунської ради є забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів малолітніх, неповнолітніх осіб, а також повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки.

Опікунська рада при виконавчому комітеті Оброшинської сільської ради є консультативно-дорадчим органом, що утворюється на час повноважень Оброшинської сільської ради. Вона була створена рішенням виконкому №32 від 1.04.2021 року.

Якщо ви стали свідком ситуації, коли порушують права дитини, просимо не залишатись байдужими та повідомляти про такі випадки у Відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради. Будемо розглядати та допомагати у кожному випадку в індивідуальному порядку.