Відбулось перше засідання ініціативної групи щодо створення Громадської ради

Дата: 11.03.2021 19:03

9 березня в селі Оброшине відбулось перше засідання ініціативної групи щодо створення Громадської ради за участі Ігоря Бойка, Володимира Деркача (с. Оброшине), Романа Саса, Марти Панькевич (с. Ставчани), Володимира Поляруша, Юрія Батога (с. Конопниця), де одноголосно було обрано головою ініціативної групи Ігоря Бойка, а секретарем - Володимира Поляруша.

Додамо, 25 лютого на сесії Оброшинської сільської ради було прийнято рішення Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Оброшинській сільській раді.

Треба зауважити, що ініціативна група - це тимчасовий орган для підготовки створення Громадської ради.

Ознайомитись з прийнятими документами можна на сайті Оброшинської сільської ради у розділі "Громадська рада".