Негода вирує: за можливості просимо самоорганізовуватись і долучатись до прибирання місцевих вулиць

Дата: 11.02.2021 08:46

Цієї ночі погодні умови погіршились, випало чимало снігу. Усі наявні ресурси в громаді зараз задіяно в роботу. До прибирання доріг залучено техніку КП "Оброшин", в Ставчанах працює трактор ПП "Оліяр". Залучаємо і приватну техніку. Якщо є власники тракторів, які можуть допомогти у розгортанні снігу, то просимо до нас звертатись за номерами телефонів: 068 137 51 36 (в селі Оброшине), 067 660 68 86 (в селі Ставчани) та 096 513 87 98 (в селі Конопниця). Зазначимо, що уже готовий проєкт на закупівлю нової снігоочисної техніки для Оброшинської громади, який подаємо на конкурс мікропроєктів в Львівську обласну раду.

Розуміємо, що не всюди ще доїхала техніка і рух місцевими вулицями залишається ускладнений. Тому, якщо є можливість залишатись вдома - залишіться!

Небайдужих мешканців громади знову-таки просимо з розумінням поставитись до надзвичайної ситуації, яка склалась в регіоні.

Величезне прохання за можливості самоорганізуватись і долучатись до прибирання місцевих тротуарів та доріг. Давайте згуртуємось і разом переживемо цих кілька непростих днів.