Проекти рішень сесії Оброшинської сільської ради від 05.01.2021

та затвердження в новій редакції

статутів закладів освіти

Оброшинської сільської ради

Керуючись ст. ст. 25, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 18 Закону України «Про освіту», ст.ст. 9, 10 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. ст. 88, 90 Цивільного кодексу України, ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», та враховуючи рішення Львівської районної ради Львівської області №23 від 24.12.2020 року «Про вихід Львівської районної ради зі складу засновників закладів освіти», Оброшинська сільська рада вирішила:

1.Змінити засновника комунального закладу Пустомитівської районної ради «Оброшинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Л. Шанковського Пустомитівського району Львівської області» (ЄДРПОУ 23953286) шляхом виключення зі складу засновників Пустомитівської районної ради (ЄДРПОУ 04056374) та включення Оброшинської сільської ради (ЄДРПОУ 04369587) до складу засновників.

2. Змінити засновника комунального закладу Пустомитівської районної ради "Ставчанський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Пустомитівського району Львівської області (ЄДРПОУ 22374014) шляхом виключення зі складу засновників Пустомитівсько районної ради (ЄДРПОУ 04056374) та включення Оброшинської сільської ради (ЄДРПОУ 04369587) до складу засновників.

3. Змінити засновника Комунального закладу Пустомитівської районної ради "Конопницький заклад загальної середньої освіти І ступеня Пустомитівського району Львівської області" (ЄДРПОУ 22373492) шляхом виключення зі складу засновників Пустомитівської районної ради (ЄДРПОУ 04056374) та включення Оброшинської сільської ради (ЄДРПОУ 04369587) до складу засновників.

4. Змінити назви закладів освіти:

з «Оброшинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Л. Шанковського Пустомитівського району Львівської області» на «Оброшинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Л. Шанковського Оброшинської сільської ради Львівської області»;

з «Ставчанський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Пустомитівського району Львівської області» на ««Ставчанський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти Оброшинської сільської ради Львівської області»;

з «Конопницький заклад загальної середньої освіти І ступеня Пустомитівського району Львівської області» на «Конопницький заклад загальної середньої освіти І ступеня Оброшинської сільської ради Львівської області»;

5. Затвердити в новій редакції:

Статут Оброшинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Л. Шанковського Оброшинської сільської ради Львівської області;

Статут Ставчанського навчально-виховного комплексу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти Оброшинської сільської ради Львівської області;

Статут Конопницького закладу загальної середньої освіти І ступеня Оброшинської сільської ради Львівської області;

6. Покласти право підпису на установчих документах загальноосвітніх навчальних закладах на виконуючого обов’язки керівника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради Деркач Катерину Адамівну.

7. Призначити особою, уповноваженою на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації змін до установчих документів загальноосвітніх навчальних закладах Деркач Катерину Адамівну.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики та молоді і спорту.

Сільський голова Галич І.Б.

Проєкт

«4» січня 2021 року №

Про зміну засновника, найменування

та затвердження в новій редакції

статуту Оброшинської дитячої

музичної школи

Керуючись ст. ст. 25, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 88, 90 Цивільного кодексу України, ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», та враховуючи Розпорядження Пустомитівської районної державної адміністрації №643 від 31.12.2020 року «Про вихід відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації із засновників закладів культури району», Оброшинська сільська рада вирішила:

1. Змінити засновника Оброшинської дитячої музичної школи (ЄДРПОУ 36652913) шляхом виключення зі складу засновників Відділу Культури і Туризму Пустомитівської районної державної адміністрації (ЄДРПОУ 02229340) та включення Оброшинської сільської ради (ЄДРПОУ 04369587) до складу засновників.

2. Змінити назву закладу освіти:

з «Оброшинська дитяча музична школа» на «Оброшинська дитяча музична школа Оброшинської сільської ради Львівської області»;

3. Затвердити в новій редакції:

Статут Оброшинської дитячої музичної школи Оброшинської сільської ради Львівської області;

6. Покласти право підпису на установчих документах Оброшинської дитячої музичної школи на виконуючого обов’язки керівника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради Деркач Катерину Адамівну.

7. Призначити особою, уповноваженою на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації змін до установчих документів Оброшинської дитячої музичної школи Оброшинської сільради Львівської області Деркач Катерину Адамівну.

Сільський голова Галич І.Б.