13 Червня, 2024 р., 16:24
Нещодавно створена баскетбольна команда Оброшинської ТГ «Оброшинські соколи» дебютувала на змаганнях з баскетболу 3х3 у м. Сокаль, де посіла почесне 5 місце.
13 Червня, 2024 р., 10:21
Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Проте буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає на це згоду. Що робити в такій ситуації, адже такі дії порушують права та потреби дитини, навіщо потрібна реєстрація місця проживання дитини, в які строки має бути зареєстроване місце проживання дитини, як відбувається реєстрація місця проживання дитини, що робити, якщо один з батьків не дає згоду - пояснюють юристи системи безоплатної правничої допомоги.
11 Червня, 2024 р., 17:33
Шановні мешканці громади!
11 Червня, 2024 р., 16:24
Військовослужбовці 4 аеромобільного батальйону 80-ої ОДШБ нещодавно звернулись до Оброшинської територіальної громади з проханням про допомогу у ремонті авто Nissan Navara, а сьогодні вже забрали його з сервісу.
10 Червня, 2024 р., 12:37
В Оброшине відбулась виставка ікон сучасних іконописців.
06 Червня, 2024 р., 16:01
Маємо нових партнерів у Республіці Польща - підписано ще одну Угоду про співпрацю. 4 червня з робочим візитом голова громади Іван Галич відвідав гміну Орли Перемишльського повіту Республіки Польща. Під час зустрічі з вуйтом гміни Богуславом Слабіцьким була підписана Угода про співробітництво між гміною Орли та Оброшинською територіальною громадою.
06 Червня, 2024 р., 15:45
Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.
05 Червня, 2024 р., 14:36
У Львові, на вулиці Стрийській, 86 В, запрацював перший в Україні абілітаційний центр «HAB | Lviv Habilitation Center» для ветеранів та цивільних, які отримали травми внаслідок військових дій. Військовослужбовці, ветерани, ветерани після пораненення та члени їх родин, цивільні особи, постраждалі внаслідок бойових дій, які постраждали внаслідок війни і вже пройшли лікування та реабілітацію, адаптуються тут до нових умов життя. Основна задача абілітації – це набуття і відпрацювання нових навичок для нетравматичної інтеграції ветерана чи особи, що постраждали від бойових дій в суспільство, а метою HABу є створення умов і надання допомоги у отриманні необхідних знань та навичок для самостійного обслуговування. Протягом 3 тижнів психологи, тренери та реабілітологи навчатимуть пацієнтів бути автономними як удома, так і поза його межами. Проживання є безкоштовним. Детальну інформацію про даний проект можна отримати за посиланням: https://www.instagram.com/habilitation.ua?igsh=YjBybXM1MWxkM3dq
04 Червня, 2024 р., 12:53
6 червня відбудеться засідання сесії Оброшинської сільської ради.
04 Червня, 2024 р., 12:51
7 червня відбудеться засідання виконавчого комітету Оброшинської сільської ради. Початок о 11.00 год.