31 Серпня, 2023 р., 15:19
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території (ДПТ) для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в межах вул.. Козацька, Самбірська, Грушевського в с. Оброшине Львівського району Львівської області.
31 Серпня, 2023 р., 13:46
В умовах надзвичайного стану з 1 вересня учні Оброшинського ЗЗСО, Ставчанського НВК навчатимуться за змішаною формою (поєднання очної форми із дистанційною). Школярі Конопницького ЗЗСО та Оброшинської дитячої митецької школи матимуть денне відвідування.
31 Серпня, 2023 р., 13:45
Державна служба зайнятості і ПРООН за підтримки Уряду Німеччини організовує безкоштовне навчання за напрямом «монтаж санітарно-технічних систем і устаткування».
31 Серпня, 2023 р., 12:07
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – внесення змін до детального плану території (ДПТ) для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в межах вулиць Шевченка – Самбірська – Грушевського – пр. Вольського у с. Оброшине Пустомитівського району Львівської області.
29 Серпня, 2023 р., 12:52
Департаментом економічної політики ЛОВА буде оновлено каталог «Експортний потенціал Львівщини». Каталог «Експортний потенціал Львівщини» – це двомовне промоційне видання, мета якого – представити компанії регіону перед потенційними іноземними партерами. На сторінках поточної версії видання представлено понад 300 експортоорієнтованих компаній Львівщини. Ознайомитися з онлайн версією можливо за посиланням: https://cutt.ly/12LbFP6
29 Серпня, 2023 р., 11:55
В області працюють над реалізацією Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини. На офіційному сайті Львівської ОВА з’явилася вкладка «Захиснику та Захисниці». Усю актуальну інформацію про різні пропозиції, програми та можливості для ветеранів та їх сімей на Львівщині зібрали на одній платформі: https://loda.gov.ua/project/70266
29 Серпня, 2023 р., 11:27
6 вересня 2023 року об 11 год. відбудеться освітній онлайн-захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Львівської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано