10 Квітня, 2024 р., 11:47
Діти – є одними із найбільш вразливих користувачів мережі Інтернет. В умовах війни важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для особистої безпеки.
04 Квітня, 2024 р., 17:28
Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».
04 Квітня, 2024 р., 12:43
Пустомитівська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє про наявність вільних площ в приміщенні адмін. будинку Пустомитівської ДПІ за адресою вул. Радоцинська, 1, м. Пустомити, Львівський р-н, Львівська обл.
04 Квітня, 2024 р., 12:17
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготувала інформаційну кампанію, яка направлена на інформування мешканців громад про існуючі механізми (способи) долучатися до процесів прийняття рішень в громадах та формуванні місцевої політики.
04 Квітня, 2024 р., 11:49
Кабінет Міністрів України постановою № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 № 550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції.
02 Квітня, 2024 р., 11:09
18 квітня о 10:00 відбудеться офлайн-тренінг для власників та керівників малих та середніх підприємств переробної промисловості Львівської області з питань подання заявок на державні гранти «Новий рівень» (до 8 млн. грн). Проєкт реалізується за підтримки Міністерства економіки та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
02 Квітня, 2024 р., 10:57
Кабмін прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» від 15.03.2024 р. № 300. Цей Порядок затвердили у 2022 році постановою від 16.08.2022 р. № 918.