26 Грудня, 2023 р., 10:47
Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.
26 Грудня, 2023 р., 10:16
Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.
22 Грудня, 2023 р., 18:20
Відповідно до розпорядження №300-к 25 грудня 2023 року та 1 січня 2024 року Оброшинська сільська рада та старостинські округи в Ставчанах і Конопниці працюватимуть дистанційно.
22 Грудня, 2023 р., 10:36
Потрібно бути свідомими і купувати новорічні дерева лише у легальних реалізаторів. На зрізі кожного дерева повинний бути електронний чип зі штрих-кодом лісового господарства, де його виростили, який й підтверджує його легальність.
20 Грудня, 2023 р., 13:37
Найперше, слід звернутися в поліцію. Ви можете викликати поліцію за телефоном 102 або звернутися особисто до райвідділу та написати заяву.
16 Грудня, 2023 р., 16:15
У вівторок, 19 грудня, о 16.00 в актовій залі Оброшинської сільської ради відбудеться громадське обговорення щодо проєкту бюджету Оброшинської сільської територіальної громади на 2024 рік.
08 Грудня, 2023 р., 11:32
Нагадуємо про найпоширеніші види онлайн-шахрайств та просимо бути обережними з різними послугами, які пропонують в Інтернеті