Інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри” для ветеранів та цивільних

Дата: 07.05.2024 10:58

Фото без описуПроєкт «Спектри» - це платформа для ветеранів, де можна обмінюватись досвідом та ідеями, які допоможуть їм у поверненні до цивільного життя, а також сприятимуть порозумінню з цивільним населенням через серію глибоких інтерв'ю, освітній контент, майстер-класи та інтерактивні сесії.

Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним.

Ведуча проєкту “Спектри” — Катерина Супрун, журналістка Мілітарного. Першим гостем передачі став ветеран, засновник ветеранського видавництва та співведучий наступних програм проєкту “Спектри” — Марко Мельник.

Кожна з програм матиме свою тему й спікера. Обговорюватимуться права, можливості, психологічна підтримка, реадаптація, болі та прагнення ветеранів.

Програма виходитиме щовівторка о 18:00 на ютуб-каналі Мілітарного. Перший випуск доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3RiFH82PdEQ