Незабаром в громаді з’явиться свій поліцейський офіцер

Дата: 16.12.2022 12:40

Фото без опису12 грудня голова Оброшинської сільської ради Іван Галич підписав меморандум про співпрацю із начальником Головного управління Національної поліції третього рангу Олександром Шляховським в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Зазначимо, що 24 жовтня стартував конкурс на заміщення посади поліцейського офіцера Оброшинської територіальної громади. У вівторок,13 грудня, відбулась співбесіда з кандидатами, які пройшли попередній відбір. Після співбесіди та проходження поліграфа, переможець конкурсу проходитиме спеціалізоване навчання на протязі двох з половиною місяців. Після чого зможе приступити до виконання своїх обов'язків.

Для його роботи уже створили відповідні умови, зокрема облаштували «Центр Безпеки». В приміщенні Центру розміщені монітори, на які виводиться зображення з оглядових та аналітичних камер (їх більше 30-ти). Відеоспостереження охоплює по периметру територію всієї громади.