У ФАПі с. Конопниця відновлено роботу медиків

Дата: 15.04.2022 16:14

Графік роботи медиків впорядковано та налагоджено прийом пацієнтів у лікувальній установі села Конопниця. В окремі дні працюють фельдшер, лікар-педіатр та сімейний лікар.

????У понеділок та п’ятницю - з 09. 00 до 16.00 приймає Оксана Дебера, фельдшер.

????Щосереди - з 10.00 до 12.00 приймає Оксана Богданівна Пукас, лікар-педіатр.

????Щочетверга - з 10.00 до 12.00 приймають сімейні лікарі із Оброшинської громади (лікарі чергуються).

????«Станом на сьогодні ФАП забезпечено усіма відповідними медикаментами, які потрібні для надання першої медичної допомоги. Їх закупили коштом мешканців села та частину передали як волонтерську допомогу з Польщі. У ФАП уже активно звертаються, як місцеві мешканці, так і переселені люди. У позаробочий час ми залишаємось зі своїми пацієнтами на зв’язку», - зазначає Оксана Дебера, фельдшер.

Нагадаємо, торік в рамках мікропроекту, в якому перемогла Оброшинська сільська рада, було виконано кап. ремонт приміщення фельдшерсько-акушерського пункту на загальну суму - 210 тис. грн.

Попри все будьте здорові і не хворійте!