Інформація станом на обід 25 лютого

Дата: 25.02.2022 15:20

Ситуація на території громади залишається контрольованою, проте напруженою. Сформовано мобільні групи з числа чоловіків, які увійшли в місцеву добровільну Самооборону. Мобільні групи цілодобово патрулюють критичну інфраструктуру на території Оброшина, Ставчан, Конопниці.

Найбільші та найпростіші укриття – в амбулаторії с. Оброшине, недобудованій школі, Народному домі, Інституті сільського господарства – по можливості впорядковано. Продовжуємо роботи по впорядкуванні укриттів в підвалах будинків що на просп. Вольського. Прохання до мешканців самоорганізуватись та долучатись до прибирання місць укриттів.

Ведеться робота по облаштуванні місць обсервації в селах громади. Хто з мешканців має матраци, каримати, спальні мішки, ковдри, подушки, рушники, одяг та дощовики або посуд, їжу довгого зберігання, воду, ліки, засоби гігієни, просимо приносити в приміщення сільських рад, місцеві амбулаторії, ФАП. Також в амбулаторії с. Оброшине облаштовано цілодобовий пункт обігріву.

Важливо, ведемо перемовини із польськими та американськими партнерами, які співпрацюють з Оброшинською сільською радою щодо залучення матеріально-технічної допомоги.