Оброшинська сільська рада підписала договір про співпрацю з Львівським центром медіації

Дата: 18.02.2022 17:41

Сьогодні, 18 лютого, Оброшинська сільська рада підписала Договір про співпрацю з ГО Львівський центр медіації.

Предметом договору є співпраця сторін у реалізації проекту «Запровадження медіації як альтернативного способу вирішення спорів», який спрямований на поширення медіації як варіанту вирішення спорів до врегулювання яких залучено Оброшинську сільську раду, як орган місцевого самоврядування. Для жителів громади медіація є додатковою соціальною послугою спрямованою на реалізацію їх прав та інтересів.

Надалі, в рамках співпраці, громадською організацією заплановано проведення в Оброшинській громаді інформаційно-тренінгових заходів щодо роз’яснення та запровадження на практиці принципів медіації.

До слова, 15 грудня 2021 року набрав чинності ЗУ «Про медіацію», згідно якого медіація – це позасудова добровільна, конфіденційна, структурована процедура, під час якої сторони за допомогою медіатора (медіаторів) намагаються запобігти виникненню або врегулювати конфлікт (спір) шляхом переговорів.