Плани-2022: інфраструктурні об’єкти, які плануємо в громаді ремонтувати

Дата: 31.01.2022 19:34

Фото без опису27 січня на засіданні виконавчого комітету було ухвалено низку рішень щодо інфраструктурних об’єктів в селах Конопниця, Ставчани, Оброшине, на яких цьогоріч Оброшинська сільська рада, за умови співфінансування з обласного та державного бюджетів, планує розпочати будівельні роботи. Серед об’єктів

У Конопниці:

1. Капітальний ремонт вулиці Івасюка (весна-осінь).

2. Капітальний ремонт шляхом добудови будівлі Народного дому.

3. Будівництво дитячого ігрового майданчика.

4. Планується проведення громадського обговорення щодо можливості будівництва сучасного футбольного стадіону.

Принагідно нагадаємо, що минулого року в Конопниці було реалізовано три мікропроекти та здійснено капітальний ремонт даху школи.

В Ставчанах:

1. Продовжуємо реконструкцію садочку. У випадку вдалого залучення державних коштів в рамках ДФРР, в 2022 році плануємо здати об’єкт в експлуатацію.

2. Завершення будівництва спортивного майданчика з роздягальнею.

3. Капітальний ремонт фасаду Народного дому.

4. Капітальний ремонт вулиці Галицька.

В Оброшині:

1. Капітальний ремонт вулиці Богуна.

2.Капітальний ремонт вхідної частини ЦНАПу, який розташований в будівлі Народного дому.

3. Капітальний ремонт гаражів КП «Оброшин» (ремзона).

4. Капітальний ремонт фасаду та даху Народного дому.

5. Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Оброшинської дитячої музичної школи.

На відбір проектів, що можуть фінансуватись в рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна подано проект по будівництві очисних споруд в Оброшині.

Крім того, в трьох селах нашої об’єднаної громади у 2022 році виконуватимуться й поточні роботи на інших ділянках доріг. Однак, першочергово буде організовуватись водовідведення.

З іншими планами щодо розвитку сіл на найближчі п’ять років можна ознайомитись в Плані соціально-економічного розвитку Оброшинської територіальної громади, який розміщено на сайті громади в розділі «План розвитку 2022-2026 рр».

Viktor Kulykovskyi
2022-01-31 23:33:01

Цікавить питання заміщення бруківкою дороги по вулиці Озерна технічна документація уже була виготовлена, але досих пір дорога у неналежному стані (грунтова, навіть незасипана щебенем) також питання освітлення вулиці Озерної у неналежному стані, вимагаю виконати ремонтні роботи та доставити сучасні освітлювальні засоби там де їх немає чи вони непрацюють

Відповідь адміністратора:

Вітання! Для початку на цій вулиці планується провести роботи з водовідведення, після чого навесні - поточний ремонт.

2022-02-01 12:39:22