До уваги! Територією громади проходять підземні лінії зв'язку

Дата: 24.01.2022 16:51

Фото без описуПо території Оброшинської громади проходять ПІДЗЕМНІ КАБЕЛЬНІ ЛІНІЇ ЗВ’ЯЗКУ. Згідно постанови КМУ № 135 від 29 січня 1996 р. «Про затвердження Правил охорони ліній електрозв'язку» у межах охоронних зон ліній зв'язку і навколо випромінюючих споруд електрозв'язку без письмової згоди операторів телекомунікацій, а також без присутності їх представника ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ?:

• виконувати різного виду будівельні, монтажні, вибухові і земляні роботи, а також розрівнювати грунт за допомогою бульдозера, екскаватора, скрепера, грейдера та іншої землерийної техніки;

• проводити сільськогосподарські земляні роботи на глибині більш як 0,3 метра;

• проводити геологознімальні, розвідувальні, геодезичні та інші роботи, пов'язані з бурінням свердловин, розробкою шурфів і взяттям проб грунту;

• саджати дерева, розташовувати польові стани (табори), утримувати худобу, складати матеріали, корми, добрива, розпалювати вогнища, влаштовувати стрільбища;

• облаштовувати проїзди та стоянки автотранспорту, тракторів та інших механізмів;

• провозити великогабаритні вантажі під проводами ліній електрозв'язку;

НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПОШКОДЖЕНЬ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ ЗВ'ЯЗКУ!

Порушники Правил охорони ліній зв'язку, а також особи винні у пошкодженні кабельних ліній зв'язку несуть відновідальність згідно законодавства України за статтями 147 КУпАП та 360 ККУ.

???? Для погодження і отримання письмового Дозволу на проведення робіт в охороній зоні кабельних ліній зв'язку, а також щоб викликати представника для контролю за проведенням робіт, Вам потрібно звернутись до представництва ТОВ «Атраком» за адресою: м. Львів, вул. Пимоненка, 3 або за тел.: +380674054401,+380322971551.