Оголошення про громадське обговорення

Дата: 21.01.2022 15:44

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Оброшинська сільська рада Львівського району Львівської області оголошує про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті внесення змін до генерального плану села Конопниця Обршинської сільської ради Львівського району Львівської області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Мета і завдання внесення змін до генерального плану – визначення основних принципові вирішення розвитку, планування, забудови, функціонального та іншого використання території населеного пункту.

З матеріалами генерального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в Оброшинській сільській раді в посадової особи, відповідальної за забезпечення організації розгляду пропозицій та на офіційному сайті замовника https://obroshynska-gromada.gov.ua/

Замовник: Оброшинська сільська рада Львівського району Львівської області

Виконавець: ТзОВ «Карпати Арх-Проект»

Пропозиції (зауваження) можуть подаватися протягом місяця з дня виходу оголошення. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по-батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури, землевпорядкування, екології та природних ресурсів Оброшинської сільської ради – головний архітектор.

Громадське слухання відбудеться 03.02.2022р. о 17.00 год. в приміщенні сільської ради.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 81115,  с. Оброшине, вул. Шевченка 5,  Львівського району, Львівської області , тел. (0322) 279500, e-mail: obroshyn.rada@gmail.com

Повідомлення про СЕО, Звіт СЕО, Генеральний план