Оброшинська сільська рада

Львівський район, Львівська область

Сільгоспвиробників громади запрошують прийняти участь у екологічному проекті «Фацелія»

Дата: 21.01.2022 14:52
Кількість переглядів: 178

З метою запобігання скорочення чисельності певних видів комах, використання пестицидів на посівах сільськогосподарських культур, ЛОДА просить розглянути  пропозицію Екологічного Руху «Зелене Сонце» щодо прийняття участі у екологічному Проекті «Фацелія».

Нещодавні дослідження показують, що понад 40 % видів комах скорочуються в чисельності, а третина перебуває під загрозою і їхня загальна швидкість вимирання у 8 разів вища за ссавців, птахів та рептилій! Це створює загрозу екологічного колапсу, адже гинуть мільярди бджіл, метеликів та інших значимих для життя нашої планети комах.

Токсичні сільськогосподарські пестициди – одна з основних причин загибелі комах. Країни ЄС вже починають запроваджувати обмеження щодо їх використання в аграрному секторі Європи. Ми пропонуємо інший стратегічний шлях вирішення цієї проблеми. Враховуючи зрозумілу економічну мотивацію (причину) фермера у використанні пестицидів, екологічний рух «Зелене сонце» пропонує Вам взяти безпосередню участь в екологічному Проєкті «Фацелія», який допоможе знизити вище зазначену загрозу та дозволить фермеру продовжувати вільно боротися з бур'янами (з чистою совістю) та добиватися кращих результатів у майбутньому врожаї. Пропонуємо включити в посівний план посів квітів фацелії по периметру ділянок земель, які Ви обробляєте.

Участь кожного фермера в екологічному проекті «Фацелія» дозволить кардинально змінити екологічну ситуацію в Україні.

З метою координації спільних зусиль, просимо зв'язуватися з  некомерційною організацією Eкологічний Рух «Зелене Сонце». Інд. код 43395583, +380995272522, email: hello@greensunlive.org, вул. Орловська, 21, м. Київ, 04060

Розраховуємо на вашу свідомість, відповідальність та зрілість! Давайте діяти разом і швидко! 

Докладніше тут 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано