Негода посилюється: контакти екстрених служб

Дата: 17.01.2022 13:58

Фото без описуВпродовж 17 січня синоптики обіцяють значне погіршення погодних умов. Нагадаємо, необхідно дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

????Пам’ятайте, що при сильному вітрі всі вікна у будинку необхідно щільно закрити.

????Якщо ви опинилися на вулиці, то тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередач, дерев;

????Також, загроза зростає поблизу будівель, що ремонтують або споруджують.

????За можливості не паркуйте автомобілі під нестійкими конструкціями.

????У випадку обриву проводу ліній електропередачі не наближайтесь до місця обриву на відстань менше 8 метрів та організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади «Львівобленерго». Зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

?При падінні дерев або гілок, травмуванні людей інформуйте екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103