Негода посилюється: контакти екстрених служб

Дата: 17.01.2022 13:58

Впродовж 17 січня синоптики обіцяють значне погіршення погодних умов. Нагадаємо, необхідно дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

????Пам’ятайте, що при сильному вітрі всі вікна у будинку необхідно щільно закрити.

????Якщо ви опинилися на вулиці, то тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередач, дерев;

????Також, загроза зростає поблизу будівель, що ремонтують або споруджують.

????За можливості не паркуйте автомобілі під нестійкими конструкціями.

????У випадку обриву проводу ліній електропередачі не наближайтесь до місця обриву на відстань менше 8 метрів та організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади «Львівобленерго». Зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

?При падінні дерев або гілок, травмуванні людей інформуйте екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103