КП "Оброшин" просить мешканців ставитись відповідально до користування каналізаційними мережами

Дата: 14.01.2022 15:07

Цього тижня КП «Оброшин» організовує прочищення каналізаційних мереж на проспекті Вольського та вул. Шкільній. В процесі роботи працівники комунального підприємства виявляють у мережах часто сторонні предмети (як на фото), що спричиняють аварійні ситуації з вини мешканців квартир, які викидають ці предмети.

КП «Оброшин» звертає увагу своїх абонентів і нагадує, що суворо заборонено викидати в каналізацію: верхній одяг, засоби гігієни, папір, залишки їжі, ганчірки, памперси, відходи туалетів домашніх тварин, будівельне сміття і суміші тощо.

Ставтесь розумно та відповідально до користування внутрішньо будинковими каналізаційними мережами. Адже унітаз і раковина не є сміттєвим контейнером!

Нагадуємо найпростіші Правила користування каналізацією:
• завжди відокремлюйте тверді відходи і утилізуйте їх окремо від рідких;
• не викидайте в каналізаційну систему харчові відходи;
• не виливайте в унітази, раковини, умивальники жири та олію, які накопичуються на стінках труб, поступово звужуючи їх діаметр;
• не лінуйтеся виносити сміття в призначені для цього місця.

Також велике прохання нагадати про ці правила членам своїх сімей та, зокрема, сусідам чи знайомим, які не користуються соціальними мережами.

Збитки завдані через Вашу недбалість, комунальне підприємство не відшкодовує.