До уваги мешканців! Відбудуться громадські слухання

Дата: 11.01.2022 17:23

Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації - детального плану території в межах вул. Шашкевича в с. Оброшине Львівського району Львівської області.

Розробник  ДПТ – СПД «Архітектурно – планувальне бюро об’єднаних громад».

Замовник – Оброшинська сільська рада.

Мета і завдання ДПТ – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови земельної ділянки для будівництва і обслуговування виробничих та адміністративних будівель, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення планувальних обмежень. Ознайомитись з проектом ДПТ можна в приміщенні сільської ради в робочий час. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури, землевпорядкування, екології та природних ресурсів  Оброшинської с/ради – головний архітектор.

Громадське слухання відбудеться 26.01.2022р. о 11.00 год. в приміщенні сільської ради.

Пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті за адресою сільської ради: індекс 81115, с. Оброшине, вул. Шевченка 5,  Львівського району, Львівської області.

Детальний план