Подавайтесь на конкурс мікропроєктів-2022

Дата: 06.01.2022 12:16

Фото без описуСтартував прийом заявок на конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2022 рік. Заявки прийматимуть до 21 лютого 18.00. У 2022 році, згідно з оновленими умовами конкурсу, учасниками-заявниками конкурсу можуть бути:

органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ОСББ, ініціативні групи громадян, сільські, селищні, міські ради, КНП і КЗ Львівської обласної ради.

Напрямки та пріоритети програми:

-Заклади загальної середньої та фахової передвищої освіти;

- Заклади дошкільної та позашкільної освіти;

- Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради та заклади профтехосвіти;

- Охорона здоров'я;

- Культура;

- Історико-культурна спадщина та туризм;

- Безпека;

- Молодь та спорт;

- Інше.

Основні вимоги до проєктів:

- нижня гранична вартість проєкту - 200 тис гривень;

- верхню межу не обмежено;

- забезпечення співвідношення фінансування 50/50 (50% - кошти обласного бюджету, 50% кошти місцевих бюджетів та небюджетний внесок конкурсанта);

- максимальна сума субвенції з обласного бюджету не повинна перевищувати 750 тис. гривень.

Прийом проєктів проводять виключно на онлайн-платформі. Детальна інформація про умови конкурсу за цим лінком: клікніть тут.

Запрошуємо мешканців Оброшинської громади долучатись до конкурсу та самостійно подавати заявки від органів самоорганізації населення та ініціативних груп громадян. Консультування щодо підготовки заявки ви можете отримати від фахівців відділу економрозвитку Оброшинської сільської ради за адресою вул. Шевченка, 5, 1 поверх сільської ради або ж писати на е-пошту obroshyne.invest@gmail.com із зазначенням теми листа «Конкурс місцевих проектів 2022».

Зазначимо, торік в рамках конкурсу проєктів місцевих ініціатив в Оброшинській громаді було подано 19 проєктів, 6 з яких стали переможцями та були реалізовані.