До уваги мешканців! Відбудуться громадські слухання

Дата: 20.12.2021 15:33

Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації:

- детального плану території по розмішенню земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд с.Оброшине Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 22.12.2021р. о 11.00 год. в приміщенні сільської ради.
- в межах проектованого кварталу житлової садибної забудови К-21 с Оброшине Оброшинської сільської ради Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 30.12.2021р. о 11.00 год. в приміщенні сільської ради.
- детального плану території в межах вул. Л. Українки в с.Ставчани Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 11.01.2021р. о 11.00 год. в приміщенні сільської ради.
- детального плану території в межах вул. Стуса в с.Ставчани Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 11.01.2021р. о 11.30 год. в приміщенні сільської ради.

ФОТО 1 ФОТО 2 ФОТО 3 ФОТО 4