У відремонтований ФАП шукають медичного працівника

Дата: 25.11.2021 12:25

В Конопниці завершили внутрішній ремонт приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Роботи виконано у рамках реалізації мікропроєкту, який переміг в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив цьогоріч. Загальна вартість робіт - 210 тис. грн. За ці кошти облаштовано систему каналізації та замінено систему водопостачання. Проведено ремонт стін, стелі, внутрішніх та вхідних дверей, встановлено нові умивальники та унітази, а також встановлено пандус для людей з інвалідністю. Завершують роботи над облаштуванням меблів.

Водночас у відремонтоване приміщення на постійне місце праці шукають медичного працівника. Центр первинної медико-санітарної допомоги Оброшинської сільської ради пропонує повну зайнятість. Інші деталі за номером телефону 0679271507.