Чому виконавчий комітет прийняв рішення про встановлення шлагбауму?

Дата: 24.11.2021 15:15

Фото без описуВиконавчий комітет Оброшинської сільської ради як колегіальний орган прийняв рішення про встановлення шлагбауму по вул. Парковій в с.Оброшине. Враховуючи колективне звернення жителів цієї вулиці, які за власні кошти відремонтували дорожнє покриття на вулиці Парковій, перекривши її бетонним покриттям, виникло питання щодо безпеки руху, зокрема дітей на даній вулиці.

Тому, з метою забезпечення безпечних умов дорожнього руху, виконавчий комітет вирішив надати дозвіл на встановлення за власний рахунок мешканців обмежувача руху типу шлагбаум та встановити відповідні дорожні знаки за умови обов’язкового погодження з Пустомитівським РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Також мешканців вулиці Паркова, які звернулись зі зверненням, зобов’язали надати ключі від шлагбаума секретарю сільської ради та забезпечити ключами, за потреби, мешканців вулиць Озерної, Козацької та інших жителів Паркової, організувавши їм безперешкодний проїзд даною вулицею, в тому числі й спецтехніці.

Додаємо звернення меканців.