Завтра, 16 листопада, на території Ставчан тестуватимуть нову систему оповіщення

Дата: 15.11.2021 10:35

Фото без описуНа території села Ставчани 16 листопада тестуватимуть нову систему оповіщення, яку напередодні встановили в населеному пункті. Тестові оповіщення звучатимуть із 14.00 до 16.00. Мешканців села просять не лякатись та зберігати спокій.

Також у середу, 17 листопада, у Львові та області лунатимуть сирени. Фахівці перевірятимуть готовність системи оповіщення. Сирени лунатимуть із 14:50 до 14:55.

Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телеканали “1 Західний” “UА: Львів”, FM-радіостанції “Радіо ПЕРШЕ”, “UA:Українське радіо Львів”) і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту. Також повідомлення транслюватимуть через систему оповіщення, яку нещодавно встановили в Оброшині та гучномовціц ПП "Оліяр".

Повідомлення цивільного захисту передаються упродовж 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”. Мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Просимо зберігати спокій.