У Ставчанах розпочали роботи по реконструкції дитячого садка

Дата: 03.11.2021 21:13

На  реалізацію проєкту «Реконструкція дошкільного навчального закладу по вул. Шашкевича, 42 в с. Ставчани було виділено 3 млн гривень. Фінансування з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку було залучено за сприяння народного депутата України Галини Васильченко.

У 2021 році планують виконати основні будівельні роботи, зокрема: змурувати зовнішні стіни добудови для розміщення двох дитячих груп, улаштувати перемички із металевих балок, укласти панелі перекриття, улаштувати конструктивні елементи та саму покрівлю і інші роботи. Уже в наступному році планується перейти до внутрішніх видів робіт. Будівля матиме три поверхи, один з яких технічний.

Загальна вартість завершення будівництва становить 14 млн грн. Роботи продовжуватимуть і в 2022 році. Відтак сподіваємося, що невдовзі діти із села Ставчани вже зможуть відвідати сучасний та комфортний дитячий садочок.