В Оброшині встановлено систему оповіщення населення в рамках програми «Безпечна  Львівщина»

Дата: 02.11.2021 14:45

Важливою  складовою  частиною  життєдіяльності  громади  є  реформа  безпеки  громадян. Тому  Оброшинська  територіальна  громада  взяла  участь  у  програмі «Безпечна  Львівщина», яка  передбачає  співфінансування  на  місцевому  і  обласному  рівні  на  встановлення  системи  оповіщення.

Створення  місцевої  автоматизованої  системи  централізованого  оповіщення  дає  можливість  забезпечити  доведення  сигналів, повідомлень  про  загрозу  або  виникнення  надзвичайних  ситуацій, аварій, катастроф,  епідемій, пожеж  до  установ, організацій  та  населення  Оброшинської  територіальної  громади  з  урахуванням  новітніх  інформаційно-телекомунікаційних  технологій.

Сучасну  систему  оповіщення встановлено  на  будівлі  Оброшинської  сільської  ради. А  у  найближчому  часі таку ж систему буде встановлено і  в Ставчанах та в Конопниці.