Оброшинська сільська рада підписала меморандум з місцевими бійцями

Дата: 18.10.2021 09:43

У День захисників та захисниць України Оброшинська сільська рада підписала меморандум про співпрацю з місцевою ГО «Ветеранське братство учасників бойових дій». Громадська організація створилась напередодні свята і об'єднала 69 місцевих бійців. Це мешканці Оброшине, Ставчан та Конопниці, які брали участь в бойових діях на сході України. Ветеранське братство очолив Володимир Мороз, учасник бойових дій, мешканець с. Оброшине.

«Щиро вітаю створення такої організації і декларую публічну готовність співпрацювати, допомагати та розвивати нашу громаду разом», - зазначив голова Оброшинської громади Іван Галич у Конопниці на святкуванні Дня захисників та захисниць.