До уваги мешканців! Відбудуться громадські слухання

Дата: 12.10.2021 14:39

Фото без описуОброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації:

-  детального плану території в межах частини проектованого кварталу житлової забудови К-12 (вулиці Проектована 109, 110, 111, 117), (урочище «Мочули») в с.Оброшине Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 28.10.2021р. о 11.00год. в  приміщенні сільської ради.

-  внесення змін до детального плану території земельної ділянки Голянко Т.Р. в кооперативно – садівничому товаристві інвалідів Вітчизняної війни «Перемога» в с. Конопниця Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 28.10.2021р. о 11.00год. в  приміщенні сільської ради.

-  детального плану території в межах вул. Д. Галицького с.Ставчани (Підгайці) Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 02.11.2021р. о 12.00год. в  приміщенні сільської ради.

-  детального плану території в межах вул. Самбірська – Грушевського – пр. Вольського в с.Оброшине Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 02.11.2021р. о 11.00год. в  приміщенні сільської ради.

ФОТО 1ФОТО 2, ФОТО 3, ФОТО 4