Військові обліковці просять подати документи на прописку

Дата: 07.10.2021 11:56

Фото без описуПрохання до юнаків 2005 року народження, які проживають в Оброшинській громаді в обов’язковому порядку подати пакет документів на прописку до дільниці.

У пакет документів входить 4 фотографії (3х4), довідка і характеристика з місця навчання, копія паспорта і додатку до паспорта, копія свідоцтва про народження, копія ідентифікаційного номера, копія прививок (із мед. карточки), група крові, заповнена медична характеристика, копія атестату за 9 клас. Документи потрібно зібрати і подати до 22 жовтня 2021 року.

Приносити військовим обліковцям Оброшинської сільської ради. Жителям Оброшине та Конопниці у відділ соціальної роботи (приміщення амбулаторії с. Оброшине). Жителям Ставчан – у місцеву сільську раду.