Школи в громаді переходять на дистанційне навчання

Дата: 22.09.2021 22:04

Фото без описуНа позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради, яке відбулось 22 вересня, вирішено встановити карантинні обмеження на території Оброшинської громади в рамках “жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

Відтак, згідно протоколу №12 члени комісії проголосували за те, щоб перевести на дистанційну форму навчання три навчальні заклади освіти: Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Л. Шанковського, Ставчанський НВК І-ІІІ ступенів та Оброшинську ДМШ. Крім того, директорів закладів зобов’язали забезпечити під час проведення дистанційного навчання присутність вчителів на робочих місцях.

Навчання у Конопницькому ЗЗСО І ступеня буде проводитись без змін.

Протокол засідання