Не мовчіть, якщо б'ють

Дата: 20.09.2021 16:26

Фото без описуНасильство у сім'ї - важлива соціальна проблема. Відділ соціальної роботи просить мешканців громади не мовчати у разі виявлення фактів домашнього насильства у Вашій сім'ї або, якщо Ви стали свідком такої ситуації в інших випадках.

Прохання якнайшвидше звертатись у Відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради (приміщення амбулаторії, 1 поверх). Графік роботи - пн-пт, 9.00- 18.00, тел: 227-95-00. Анонімність гарантують! Тут готові організувати комплексну допомогу.

Довідково. Насильство в сім’ї – це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному та психічному здоров’ю.