Реабілітаційний центр "Назарет" надає допомогу учасникам АТО/ООС

Дата: 20.09.2021 15:51

Фото без описуРеабілітаційний центр "Назарет" реалізує програму психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників бойових дій ООС/АТО.

Сам процес одужання передбачає не просто стриманість від вживання психоактивних речовин, а особистісне зростання (фізичне, емоційне, духовне і суспільне) до тверезості й зрілості в прийнятті рішень та відповідальності за свої дії. В програмі надають орієнтири та підтримку для досягнення цієї мети.

Ця програма є добре організованим психотерапевтичним процесом, в якому залежній людині надається допомога і підтримка з боку терапевтів, психологів, консультантів і священиків, а також терапевтичної спільноти (інші реабілітанти, що проходять лікування у реабілітаційному центрі "Назарет").

Така реабілітація передбачена в рамках  комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО/ООС та їхніх родин, бійців-добровольців, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки, яку реалізовує Львівська ОДА. За потреби бійці можуть скористатись послугою психологічної реабілітації за кошти з обласного бюджету.

Програма реабілітації тривалістю до трьох місяців.

Контактні дані : bfnazaret2004@gmail.com, тел.: 067 679 0506.