В громаді спільно з школярами відзначили День рятувальника

Дата: 17.09.2021 19:13

Фото без опису17 вересня, у професійне свято мужніх людей, на шкільному подвір’ї навчального закладу ім. Л. Шанковського для дітей з Оброшинської громади провели навчально-пізнавальний захід.

Участь в заході взяли окремі служби структур МВС: працівники ДСНС, патрульної поліції, вибухотехнічної та кінологічної служби, викладач Львівського університету внутрішніх справ Володимир Мороз.

Фахівці ознайомили школярів із рятувальною технікою, спецзасобами та специфікою роботи відповідних служб, а також правилами поводження при виявленні вибухових матеріалів або таких, що їх нагадують.

Крім цього, Ярослав Хом’як, начальник відділу з питань цивільного захисту Оброшинської сільської ради представив створену Добровільну пожежну дружину Оброшинської громади, до якої увійшли 11 мешканців з трьох об’єднаних сіл.

Іван Галич, голова Оброшинської громади привітав відповідні служби з професійним святом та зазначив, що це свято сильних і відважних людей, які завжди ризикують життям, щоб врятувати тих, хто опинився у біді.

Дякуємо усім причетним до цього свята за службу! Цінуємо та поважаємо Вашу роботу.