ХХ Міжнародний Економічний форум, як майданчик для якісної комунікації

Дата: 17.09.2021 11:02

Фото без описуГолова Оброшинської громади Іван Галиич взяв участь у ювілейному Економічному форумі, який проходив на "Арені Львів". Форум об’єднав на одному майданчику український бізнес, провідні міжнародні компанії, представників органів місцевого самоврядування, депутатів, дипломатів, представників торгових місій з-за кордону, експертів.

Економічний форум – це площадка для якісної комунікації бізнесу і влади, нових ідей для розвитку громад та Львівщини в цілому. Впродовж одного дня учасники зустрічі говорили про бізнес, інвестиції, капіталізацію, інфраструктуру, дороги тощо. Загалом все про економіку та для економіки.

Зі свого боку дякуюємо організаторам, зокрема Львівській ОДА та Львівській облраді за потрібний захід! Очікуємо наступних зустрічей у такому форматі.