Оброшинську громаду відібрано для участі в масштабному проекті "ГОВЕРЛА"

Дата: 16.09.2021 10:20

Фото без описуІз-поміж 30 громад Львівщини у проект USAID «ГОВЕРЛА» визначено для участі Оброшинську громаду. Проєкт з бюджетом майже 74 млн доларів США розрахований на 5 років та спрямований на підтримку реформи децентралізації в Україні. Проєкт планує працювати у 7 областях та підтримувати понад 50 громад.

Впродовж 5 років Оброшинською громадою у рамках проекту буде реалізовано декілька проектів та проектних ідей, які подавались відділом економрозвитку Оброшинської сільської ради (деталі уточнюватимуться в процесі роботи).

Слід зазначити, що проєкт «ГОВЕРЛА» – це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI) в Україні.

Проєкт працюватиме у тісній координації з органами влади, передусім із Міністерством розвитку громад та територій України і Верховною Радою України. Крім того, співпрацюватиме з іншими проєктами, які фінансуються USAID та іншими донорами задля надання відповідної та своєчасної технічної допомоги.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ПРОЕКТ