Долучайтесь до реалізації мікропроекту, який передбачає капремонт Народного дому

Дата: 10.09.2021 12:58

Фото без описуШостий проект, який переміг в конкурсі мікропроектів-2021 передбачає капремонт приміщення Народного дому с. Оброшине шляхом заміни вікон та дверей.

За умовами конкурсу, до 50% витрат на реалізацію проекту покривається коштом обласного бюджету, не менше 10% витрат має бути як внесок громади або спонсорів, а решта коштів - із місцевого бюджету територіальної громади.

Загальна сума – майже 500 тис грн, кошти громади на співфінансування мають становити – 105, 338 тис грн

Рахунок: UA0982 0172 0314 2910 1530 1151 092

Код ЄДРПОУ: 44018290

Одержувач: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради.

Проектом аплановано замінити 5 великих віконних конструкцій  площею 8м/3м, 6 зовнішніх дверей та 5 внутрішніх дверей. Заміна старих, негерметичних вікон та дверей дозволить зменшити тепловтрати від 15% до 20% та покращить зовнішній вигляд Будинку культури.

Конкурс проектів місцевих ініціатив спрямований на те, щоб активізувати небайдужих мешканців громади, ініціативні групи, громадські організації з метою реалізації спільних проектів разом з органом місцевого самоврядування.

Долучайтесь до реалізації важливих проектів в нашій громаді!